Spectrums anteckningsbok är inte bara ett viktigt verktyg på kontoret utan också ett utmärkt tillfälle att marknadsföra ditt varumärke. Anteckningsboken i papp har ett mjukt omslag och 96 linjerade ark på 60 g/m², idealiska för att skriva ner snabba idéer eller långa anteckningar. A5-storleken är praktisk eftersom den lätt ryms i en vanlig väska.
0,53 kg
| Antal | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/st | 24,00 | 23,00 |
Produktfärg: Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 50 |
| CO2-avtryck | 0,53 kg |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | FSC-certifierat papper, PU Plast |
| Storlek | 21,1 x 1,2 x 14 cm |
| Förpackning | 50st |
| Bruttovikt | 14kg |
| Vikt | 13,3kg |
| Förpackning | 33x39x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159137429 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI,SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 31513 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |