Den här bärbara minifläkten är tillverkad av återvunnen plast och har tre kylhastigheter i en kompakt och resevänlig design. Den är idealisk för utomhusevenemang, klubbar, festivaler eller varma och fuktiga förhållanden och ger snabb och bekväm kylning när du är på språng, vilket gör den till ett praktiskt sommarföremål för vardagsbruk och resor. Fläkten har en driftstid 3 timmar (låg), 2 timmar (medel) eller 1,2 timmar (hög). Batteriet är uppladdningsbart med den medföljande USB-A till USB-C-laddningssladden och kan laddas från 0 till 100 % på 2 timmar.
4,99 kg
| Antal | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 98,00 | 94,00 | 90,00 |
Produktfärg: Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 53 |
| CO2-avtryck | 4,99 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen ABS plast |
| Storlek | 14,7 x 3,9 x 6,5 cm |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 13kg |
| Vikt | 12,35kg |
| Förpackning | 38x45x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159768401 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2106 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |