Byggd för att hålla, skapad för att utforska. Nordic Drift nyckelringsverktyg är ett äventyrssäkert och kompakt multiverktyg, utformat för vardagsbruk och utomhusaktiviteter. Tillverkat av högkvalitativt rostfritt stål erbjuder det slitstark prestanda i ett lätt och portabelt format. Med fyra praktiska funktioner - kniv, platt skuivmejsel, kapsylöppnare samt en nyckelringskrok med låsmekanism - är det alltid redo när du behöver det. Verktyget är enkelt att bära med sig i nyckelknipan eller på utrustningen och ger maximal funktionalitet utan att ta onödig plats. Alla Nordic Drift-produkter testas noggrant för kvalitet. Eftersom vi starkt tror på prestandan och hållbarheten hos vår utrustning omfattas varje produkt av 5 års garanti mot tillverkningsfel.
• Äventyrssäker utrustning för utomhusbruk som du kan lita på
• Hållbar och pålitlig
• Högpresterande utrustning
• Förpackad i plastfri FSC®-presentförpackning
• Kvalitetstestad vid varje beställning
• 5 års garanti
0.55 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 138,00 | 134,00 | 131,00 | 127,00 | 124,00 | 122,00 |
Produktfärg: Svart
| Storlek | 10.7 x 2 x 1.2 cm |
| Vikt | 49g |
| Tryckyta | 30 x 7 mm |
| Material | Rostfritt stål,Aluminium |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med direktiv BS EN 1811:2012 och A:2015 om testmetod för mätning av den frisatta nickelhalten |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2781 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |