Sminkorganisatören Muse är idealisk för resor, håller borstar, puder, hudvård och andra skönhetsartiklar prydligt förvarade på ett tydligt och kompakt sätt. Den är tillverkad av GRS-certifierad återvunnen polyester och kombinerar praktiska egenskaper med ett mer hållbart materialval.
0,35 kg
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 62,00 | 59,00 | 57,00 | 56,00 |
Produktfärg: Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 67 |
| CO2-avtryck | 0,35 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | GRS-certifierad återvunnen polyester, 75D |
| Storlek | 25 x 9 x 18,5 cm |
| Förpackning | 60st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6,65kg |
| Förpackning | 30x42x44cm |
| GTIN / EAN | 8713159724995 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | GRSBSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4915 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |