Njut av ultimat avkoppling på stranden med den här uppblåsbara strandkudden, utformad för att ge ditt huvud stöd medan du njuter av solen. Storlek: 56 x 36,5 x 20,5 cm.
0,15 kg
| Antal | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 15,80 | 15,20 | 14,80 | 14,40 |
Produktfärg: Gul
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 22 |
| CO2-avtryck | 0,15 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | PVC |
| Storlek | 23 x 32,5 cm |
| Förpackning | 300st |
| Bruttovikt | 13kg |
| Vikt | 12,35kg |
| Förpackning | 27x32x42cm |
| GTIN / EAN | 8713159703358 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1964 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |