Gör intryck med dessa fyrkantiga klisterlappar från Sticky-Mate® med rundade hörn. Innehåller 50 ark återvunnet 80 g/m2-papper. Fullfärgstryck på varje ark finns som val.
0,03 kg
| Antal | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 16,80 | 13,40 | 11,60 | 10,40 |
Produktfärg: Vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 63 |
| CO2-avtryck | 0,03 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | STORBRITANNIEN |
| Material | Återvunnet papper |
| Storlek | 6,7 x 0,5 x 6,7 cm |
| Förpackning | 600st |
| Bruttovikt | 21kg |
| Vikt | 19,95kg |
| Förpackning | 40x23x42cm |
| GTIN / EAN | 8713159609575 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |