Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.
Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Bisnodes värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Bisnodes databas.

Doftblock - Madison no 5

Art.nr. MMSCENTBL001-1
Minsta antal: 1 st


Väldoftande träblock som är tillverkat för hand i ett vackert naturligt material. Det levererar en subtil men ändå märkbar doft som skapar en mysig och inbjudande atmosfär. Blocket kan enkelt ersätta doftpinnar.

En doft som är sofistikerad och byggs upp med äpple, ananas, svarta vinbär och bergamott för att sedan kompletteras med en fräsch och mjuk doft av jasminblommor, björk, patchouli och enbär. Slutligen tillkommer träiga basnoter av ekmossa, mysk, ambra och en gnutta vanilj.

Pris  209,00 kr

Produktfärg: Madison no 5



Antal

Totalt pris kr



   Personlig service
   Snabba leveranser
   Certifierad E-handel
   Rating AA Kreditvärdigt bolag
   Över 25 års branschvana

Prisspecifikation




Fraktinformation Frakt tillkommer, maila oss för pris
Förpackning Kommer i en förpackning.
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms.

Ställ en fråga

Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.