Håll enheterna laddade när du är ute på språng med powerbanken Alkes på 5 000 mAh , tillverkad av återvunnen plast. Utformad för utomhusbruk med inbyggd karbinhake och och en vattentålig design (IPX5) som klarar vattenstrålar med lågt tryck, t.ex. regn. USB-portarna skyddas av ett silikonhölje och LED-indikatorn visar laddningsstatus perfekt för vandring, camping eller vardagsresor.
4,75 kg
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 182,00 | 174,00 | 170,00 | 166,00 |
Produktfärg: Vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 58 |
| CO2-avtryck | 4,75 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen ABS plast |
| Storlek | 14,7 x 1,8 x 5,4 cm |
| Förpackning | 60st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 23x37x19cm |
| GTIN / EAN | 8713159729242 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | RCSBSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2296 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |