Ta med dig din musik överallt med den kompakta Bluetooth®-högtalaren Velkis på 3 W. Den är tillverkad av återvunnen plast och har en praktisk handledsrem och enkel styrning med en knapp. Den är den perfekta ljudlösningen med ett 300 mAh-batteri och Type-C-laddning. En 30 cm USB-A-till-typ-C-laddningssladd medföljer.
4,92 kg
| Antal | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 98,00 | 94,00 | 90,00 |
Produktfärg: Vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 54 |
| CO2-avtryck | 4,92 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen ABS plast |
| Storlek | 20,5 x 8,2 x 17 cm |
| Förpackning | 80st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 26x31x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159749554 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | RCSBSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1890 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |